RADNIČKI ISPUSTIO POBEDU U OSEČINI PRIMLJENIM GOLOM U 99. MINUTU

Valjevska posla 04.09.2023

Uprkos velikim ambicijama sa kojima je Radnički ušao u novu sezonu, na početku prvenstva ne ide sve po planu Valjevaca koji su posle kiksa protiv Ribnice na svom terenu prošle nedelje, danas u 3. kolu Kolubarsko-mačvanske lige igrali nerešeno u Osečini protiv OFK Osečine 1-1 (1-0).

Izabranici Koste Markovića će dugo žaliti za propuštenom pobedom pošto je domaćin izjednačio u devetom minutu sudijske nadoknade. Narandžasto-plavi su bolje otvorili utakmicu, kontrolisali igru u prvih 45 minuta i došli u vođstvo preko Milanovića u 44. minutu. Naime, Rašević je povukao napad kroz sredinu, poslao pas na bok odakle je usledio centaršut a mladom centarforu Radničkog nije preostalo ništa drugo nego da matira Stefana Popovića za vođstvo Valjevaca.