(Foto)Radnički upisao startne bodove

U centar 09.09.2023

Rukometaši Radničkog su u premijernom duelu Super rukometne lige savladali ekipu Vranja 1957 na svom terenu rezultatom 36:31, poluvreme 21:16 i tako upisali prve bodove koje će im u mnogome značiti na samopouzdanju u izazovima koji im predstoje.

Upozoravao je stručni štab domaćina da su prvi dueli u šampionatu obično najopasniji i da lako može doći do padova u igri. Meč je počeo u uobičajenom ispitivanju snaga do 3. minuta i rezultata 2:2, a onda domaćini serijom 3:0 i pogotkom večeras najboljeg aktera Barudžića dolaze do prednosti 5:2 (6.min). Kragujevčani su održavali prednost od 2 do 3 gola sve do 12. minuta i rezultata 9:7 kada ponovo serijom 3:0 dolaze do 12:7 (15.min). Usledio je još jedan nalet