Crna Gora pretekla Srbiju: Jovetić u neverovatnoj završnici srušio Bugarsku (video)

Večernje novosti 10.09.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Crne Gore ostvarili su važnu pobedu protiv Bugarske - 2:1 u 6. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo i tako bar na kratko pretekli selekciju Srbije na tabeli grupe G.

FOTO: AP Ova utakmica imala je dramatičnu završnicu, a na kraju su se radovali izabranici Miodraga Radulovića i pogotkom Stevana Jovetića u šestom minutu nadoknade. Domaćin je do prednosti došao u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, strelac je bio kapiten Stefan Savić. Crna Gora se našla u problemu u 59. minutu kada je drugi žuti karton dobio Igor Vujačić pa je ekipa ostala sa desetoricom na terenu. Gosti to nisu iskoristili pošto je Kiril Despodov promašio