Od malih postaju veliki fudbaleri. Fudbaleri Radničkog sa mališanima iz Velikih radinaca igrali fudbal
Ozon 15.09.2023
![Od malih postaju veliki fudbaleri. Fudbaleri Radničkog sa mališanima iz Velikih radinaca igrali fudbal](https://nstatic.net/img/logo/s/ozon.png)
Sremska Mitrovica – Danas je na stadionu fudbalskog kluba „Borac“ iz Velikih Radinaca održana posebna promocija prvoligaškog fudbala za sve mališane ovog sela.
FK „Borac” postoji od 1932. godine, a iz njega su potekli mnogi fudbaleri, od kojih dvojica trenutno igraju u „Radničkom”. Fudbaleri iz kluba „Radnički“ iz Sremske Mitrovice su se danas pridružili ovoj inspirativnoj inicijativi i održali trening sa decom iz Velikih Radinaca, pruživši im nekoliko korisnih saveta i inspirativnih reči. Miloš Kekić, predsednik Mesne zajednice Veliki Radinci, istakao je da, iako „Borac“ trenutno igra u gradskoj ligi, ekipa se trudi