Đilas: Predlažemo Deklaraciju za sprečavanje ponovne propasti Srbije
Radio sto plus 17.09.2023
![Đilas: Predlažemo Deklaraciju za sprečavanje ponovne propasti Srbije](https://nstatic.net/img/logo/s/radiostoplus.png)
Đilas je naveo da će se ta stranka truditi da opozicija na naredne izbore izađe što jedinstvenija i u broju kolona koliki je potreban da se postigne što bolji rezultat, a to je promena ove vlasti.
Đilas je rekao da datum izbora niti koji će izbori biti raspisani ne zavisi od opozicije. “Ne znamo kad će i koji izbori biti raspisani, ali znamo dve stvari, znamo kakva je situacija u Srbiji danas i koja su rešenja da se to promeni i da živimo pristono i bezbedno”, rekao je Đilas i potom započeo predstavljanje “Deklaracije o sprečavanju propadanja Srbije” koja bi danas trebalo da bude usvojena. Ta deklaracija kako je rečeno, sadrži konkretne mere, šta sve treba