Omladinci zvezde upoznali snagu Mančester sitija: Crveno-beli se isprsili, dali dva gola - a ubedljivo poraženi

Večernje novosti 19.09.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde do 19 godina gostovali su vršnjacima iz redova Mančester sitija. "Građani" su bili više nego ubedljivi rezultatski slavili su rezultatom 5:2 (1:0), ali ne toliko i igrom.

Foto: twitter/StevenMcinerney Izabranici Nenada Milijaša ostavili su više nego dobar utisak, posebno u prvom poluvremenu, gde su imali dve izgledne prilike preko Mladena Mijatovića. Napadač crveno-belih našao se u izglednoj prilici u 15. i 39. minutu. Prvi put šutirao je kraj gola, dok mu je drugi put "skinuo" udarac čuvar mreže domaćina Tru Grant. Dobar utisak pokvarili su crveno-beli u svega 10 minuta. Prvo je u 43. minutu gol postigao Emilijano Lorens.