Zvezda hrabro pala u Mančesteru, ovako se igra liga šampiona! Izdržala 60 minuta protiv prvaka Evrope, pa osetila moć!

Mondo 19.09.2023  |  Mladen Šolak

Crvena zvezda izgubila u Mančesteru. Vodila na poluvremenu, a onda pala u nastavku.

Crvena zvezda izgubila u Mančesteru. Vodila na poluvremenu, a onda pala u nastavku. Crvena zvezda izgubila je na gostovanju Mančester sitiju 3:1, nakon što je na poluvremenu senzacionalno vodila 1:0. Izdržao je srpski tim sa pozitivnim rezultatom sat vremena na terenu prvaka Evrope i Premijer lige, a onda je Omri Glazer, dotadašnji heroj, napravio veliki kiks, boksovao loptu u svoju mrežu i "građani" su poveli 2:1 drugim golom Hulijana Alvareza. Tu je bio kraj, a