Frizeri sa juga Srbije na Svetskom takmičenju u Parizu osvojili 5. mesto
Jugmedia 22.09.2023 | Saša Stanković
![Frizeri sa juga Srbije na Svetskom takmičenju u Parizu osvojili 5. mesto](https://nstatic.net/img/logo/s/jugmedia.png)
Najveća svetska frizerska takmičarska organizacija „OMC Hairworld“ okuplja preko 1.000 učesnika iz preko 50 zemalja sveta.
Savez frizera Srbije je sredinom septembra u Parizu branio boje naše države. Frizeri sa juga Srbije osvojili su ekipno 5. mesto, što je veliki uspeh s obzirom na jaku konkurenciju. Barber tim čine članovi: Dalibor Aleksić iz Vlasotinca, Ivan Cvetković iz Leskovca i Đorđe Đorđevic iz Niša. Biti član frizerske reprezentacije Srbije na Svetskom prvenstvu frizera je želja i san mnogih frizera. Pored želje i dobre volje, potrebno je mnogo rada, odricanja, vežbanja ,