Kakva majstorija gaćinovića Srpski reprezentativac "ponizio" golmana za pobedu AEK-a u 95. minutu (video)

Alo 29.09.2023

Reprezentativac Srbije, Mijat Gaćinović, na neverovatan način je doneo pobedu AEK-u

Atinjani su u okviru 6. kola grčke Super lige pobedili Atromitos kao domaćin rezultatom 2:1. Do tri boda su stigli tek nakon velike drame u završnici, iako su od 31. minuta imali prednost pogotkom Nordina Amrabata. Đibril Sidibe je dobio direktan crveni karton u 88. minutu, nakon čega je usledio jedanaesterac za goste koji je precizno izveo Karol Angjelski. SUDIJE SU POD OGROMNIM PRITISKOM, ALI ZNAJU TO I DA NAPLATE Engleski bogataši i srpske parajlije Tada je na