Policija u misiji podizanja svesti učenika o posledicama nasilnog ponašanja
Moj Novi Sad 29.09.2023

Pripadnici policije, saobraćajne policije, žandarmerije i vatrogasci spasioci, kao i predstavnici Centra za osnovnu policijsku obuku i Srednje škole unutrašnjih poslova "Jakov Nenadović" družili su se danas sa novosadskim mališanima na platou Spensa i tom prilikom im predstavili svoje dužnosti, opremu i veštine.
Događaj je organizovala Policijska uprava u Novom Sadu, u okviru projekta "Zajedno i bezbedno kroz detinjstvo" čiji je cilj podizanje svesti učenika osnovnih škola o posledicama nasilnog ponašanja u stvarnom i virtuelnom okruženju, učenje veštine nenasilnog rešavanja konflikata i pomoći drugima u nevolji, usvajanje znanja o bezbednom ponašanju u saobraćaju i vanrednim situacijama. Zamenik načelnika Policijske uprave u Novom Sadu Momčilo Sovilj ukazao je na važnost




![Niška Skupština: Sednica traje preko 14 sati, rasprava i dalje na početku [blog uživo]](https://nstatic.net/726/41073726bdyfel.jpg)
![Niška Skupština: Sednica traje preko 14 sati, rasprava i dalje na početku [blog uživo]](https://nstatic.net/144/41076144juycis.jpg)


