Fudbaleri Crvene zvezde savladali niški Radnički u superligi Srbije: Ivanić presudio

Dnevnik 30.09.2023  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički iz Niša sa 1:0 (1:0) u 10. kolu Superlige Srbije. Izabranici Baraka Nahara bili su dominantni tokom čitavog meča i zasluženo su upisali bodove.

Ovo je važan trijumf za crveno-bele pred meč drugog kola Lige šampiona koji se igra u sredu protiv Jang Bojsa u od 21 čas u Beogradu. Uvodni minuti protekli su u znaku domaćina koji je napadao i pritiskao odbrambenu liniju gostiju od prvog sudijskog zvižduka. Lako su stvarali šanse crveno-beli, ulazili su u kazneni prostor Nišlija i Rosić je konstantno bio na vetrometini. Nagrada za dobru igru stigla je u 13. minutu kada je nakon gužve ispred gola Radničkog Ivanić