Zlatibor vezao petu pobedu

Zoom UE 18.10.2023

LESKOVAC – Košarkaši Zlatibora pobedili su Zdravlje u Leskovcu rezultatom 91:98 u trećem kolu Admiral bet Košarkaške lige Srbije i tako nastavili niz bez poraza od početka sezone. Čajetinski tim ostaje na vrhu prvoligaške tabele i posle zahtevnog gostovanja.

Ekipa Strajina Nedovića je do trijumfa u dvorani Dubočica došla zahvaljujući preokretu u trećoj četvrtini i seriji 16:0. Zdravlje je u prvom poluvremenu vodilo i sa devet poena razlike u dva navrata, ali Zlatibor nije dozvolio dvocifren minus uprkoj slabijoj odbrani i kontroli skoka. Raspoloženi Kovačević je svojom energijom i pokretljivošću pravio problem domaćima, i donosi izjednačenje posle dve vezane trojke Rebeca. Nalet Zlatibora nije zaustavio ni prekid zbog