Prestigao legende Liverpula: Mohamed Salah rešio gradski derbi i vinuo Crvene na vrh Premijer lige (VIDEO)

Večernje novosti 21.10.2023  |  Novosti online

OTKAKO mu je propao transfer u Saudijsku Arabiju ovog leta, jer Liverpul nije hteo da ga proda, Mohamed Salah deluje nezaustavljivo.

FOTO: Tanjug/AP To je na svojoj koži osetio gradski rival Crvenih, Everton, koji je na "Enfildu" poražen sa 2:0, golovima koje je upravo dao sjajni Egipćanin. Nakon što su gosti u 37. minutu ostali bez isključenog Janga, Salah je iskoristio brojčanu prednost da dvaput matira Pikforda. Najpre je Salah dao gol iz penala u 75. minutu, a onda bio strelac i u drugom minutu sudijske nadoknade vremena, u sjajnoj kontri Liverpula (VIDEO). Time je, na devet premijerligaških