Zvezda nije mrtva: Evropsko proleće igraće se na Marakani, ali pod jednim uslovom

Večernje novosti 26.10.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su sinoć u gostima od Lajpciga sa 1:3, u utakmici trećeg kola grupe G Lige šampiona.

FOTO: Tanjug/AP Lajpcig je poveo golovima Davida Rauma u 12. i Ćavija Simonsa u 59. minutu, Marko Stamenić u 70. minutu smanjio na 2:1, a konačan rezultat postavio je Dani Olmo u 84. minutu. Ovim porazom šampion Srbije je smanjio šanse da se nađe u drugom krugu Lige šampiona, ali je evropsko proleće i dalje (ne)realna opcija za izabranike Baraka Bahara. Značajnu uslugu srpskom prvaku učinio je Mančester siti, koji je rutinski slavio u Bernu na gostovanju Jang bojsu