„Толико о томе да је уместо ливаде, на којој су пасле овце и играли се пси луталице, никло бетонско чудо које нам није требало“: Бошко Ничић о оснивању предузећа „ФСС стадиони д.о.о.
Глас Зајечара 01.11.2023 | Анђела Рисантијевић

Градоначелник Зајећара, Бошко Ничић, огласио се, путем друштвене мреже Фејсбук поводом оснивања предузећа „ФСС стадиони д.о.о.
Он каже, да две године приче, лажова из тзв. “Зајечарске опозиције” о томе како ће нови, велелепни, фудбалски стадион, који грађане Зајечара није коштао ни један динар, бити “буре без дна” који ће због одржавања “појести” градски буџет у дану су пале у воду. Додаје, да ће све трошкове одржавања (запослене, струју, воду, грејање, буквално све…) преузима предузеће које је основао ФСС који ће и сносити све трошкове, а све послове ће одрађивати људи, углавном











