Фудбал и Лига шампиона: Два гола Халанда и нова страница историје Манчестер ситија - може ли да одбрани титулу првака Европе

Јужне вести 08.11.2023  |  ББЦ Невс на српском

Гетти Имагес Радост фудбалера Манчестер ситија после гола Халанда Ерлинг Халанд је толико добар да му сада противнички играчи траже дрес на полувремену.

Норвежанин је постигао два гола у победи Манчестер ситија над швајцарским Јанг бојсом 3:0 у 4. колу Групе Г и пласирао се у нокаут фазу Лиге шампиона заједно са немачким Лајпцигом, али се више од голова и новог тријумфа браниоца титуле првака Европе прича о детаљу са полувремена. Пошто је Сити већ на полувремену водио 2:0, капитен Јанг бојса Мохамед Али Камара пришао је Халанду и тражио му дрес док су играчи ишли ка свлачионицама. Нападач Ситија је био