Škola "20. oktobar" na meti pretećih poruka i dojava o bombama: Ministarka obišla ustanovu, održan sastanak
Telegraf 22.11.2023 | Telegraf.rs

U Osnovnoj školi "20. oktobar" juče je održan sastanak predstavnika Ministarstva prosvete, Školske uprave Beograd i Instituta za mentalno zdravlje, kako bi bila pružena hitna podrška zaposlenima i učenicima zbog učestalih pretnji
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović sa saradnicima posetila je Osnovnu školu "20. oktobar" u Beograd u kojoj je u prethodnom periodu stiglo više pretećih poruka i razgovarala sa rukovodstvom, zaposlenima i učenicima. Ona im je pružila podršku u ovoj situaciji, upoznala zaposlene sa informacijama o preduzetim pojačanim merama koje sprovode sve službe zadužene za zaštitu i održavanje bezbednosti, saslušala predloge zaposlenih i naglasila da se radi na












