Svrake razbucale plavce! Čelsi pao u Njukaslu, Vest Hem slavio u gostima - trijumf upisao i Bornmut

Kurir 25.11.2023

Fudbaleri Njukasla pobedili su na svom terenu Čelsi sa 4:1, u meču 13. engleske Premijer lige.

Strelci za Njukasl bili su Aleksander Isak u 13, Džamal Lasels u 60, Žoelinton u 61. i Entoni Gordon u 83. minutu. Gol za Čelsi postigao je Rahim Sterling u 23. minutu. Njukasl je na šestom mestu na tabeli sa 23 poena, a Čelsi je na 10. poziciji sa 16 poena. U narednom kolu, Njukasl će dočekati Mančester junajted, dok će Čelsi ugostiti Brajton. U istom terminu, Vest Hem je u gostima pobedio Barnli sa 2:1. Poveo je Barnli golom Džeja Rodrigesa iz penala u 49.