Todorović i Mali poručili iz Čačka: Nema jake ekonomije bez jakih srpskih privrednika
Glas Zapadne Srbije 29.11.2023

Čačak - Gradonačelnik Čačka Milun Todorović ugostio je ministra finansija i potpredsednika Vlade Srbije Sinišu Malog, a na zajedničkom sastanku sa brojnim lokalnim privrednicima bilo je reči o konkretnim ekonomskim merama i podsticajima Vlade Srbije.
Jedan od prioriteta gradonačelnika Todorovića i njegovog menadžmenta je ekonomski i privredni rast Čačka i okoline, pa se upravo na njegovu inicijativu redovno održavaju sastanci sa lokalnim privrednicima. Privreda je krvotok srpske ekonomije. Nema jake ekonomije bez jakih srpskih privrednika. Oni su naš motor razvoja i privreda ne sme da stane, rekao je Siniša Mali i dodao: „Razgovarao sam sa privrednicima u Čačku o privrednom ambijentu, reformama koje sprovodimo







![[VIDEO] Nada za Bor o stanju Železničke stanice. Na 57. rođendan stanica je zvaničnom odlukom izbrisana sa mape](https://nstatic.net/203/41516203jwvjcn.jpg)



