“Dok se Zelenski preznojava, Putin se samouvereno osmehuje”
Vesti online 02.12.2023 | Sputnjik

Zapad je dugo predskazivao Rusiji ekonomsku propast, ali se te prognoze nisu obistinile. Rusija je danas jaka i stabilna kao nikad ranije, piše nemački “Cajt”.
Kako navodi list, ruski predsednik Vladimir Putin nastupa veoma samouvereno, a za to ima i osnova. Poslednjih meseci uspeo je znatno da poboljša ekonomsku i vojnu poziciju države, a jačanju Rusije doprinelo je i to što je Zapad potcenio njene mogućnosti, ocenjuju autori teksta. Iz Moskve i Kijeva sada stižu potpuno različiti kadrovi. S jedne strane, iznervirani Zelenski, čiji se problemi samo gomilaju, a s druge – samouvereni Putin, koji uopšte ne podseća na




![[POSLEDNJA VEST] Nastavlja se proces odabira novog školskog aviona za RV i PVO: Na Batajnicu sleteo Aero Vodohodi L-39NG „Sky…](https://nstatic.net/369/41490369bdiprl.jpg)

