Na krovu i Brdu bez iznenađenja: Voždovac i Čukarički ubedljivim trijumfima obezbedili četvrtfinale Kupa

Večernje novosti 06.12.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Čukaričkog i Voždovca ubedljivim pobedama završili su posao u osmini finala Kupa Srbije i obezbedili četvrtfinale.

Foto: A. Ilić Čukarički je na Banovom Brdu snegom pokrivenim bio bolji od Javora i pobedu je upisao rezultatom 4:1 (4:0). Golove za belo-crne dali su Mihajlo Cvetković u 13, Stefan Kovač u 29, Sambu Sisoko u 37, i Đorđe Ivanović u 45. minutu, dok je poraz samo ublažio Žunior Bajere u 81. minutu. Još više golova viđeno je u duelu Voždovca i Radničkog 6:3 (4:0). I u ovom meču je pitanje pobednika rešeno u prvom poluvremenu. Ređali su se golovi Nikole Neškovića (4.),