Zvezda ispustila pobedu u Valensiji, šesti uzastopni poraz crveno-belih u gostima

Danas 07.12.2023  |  V. N.

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u gostima od Valensije rezultatom 85:81 u utakmici 12. kola Evrolige.

Ekipa Janisa Sferopulosa, kojoj je ovo šesti uzastopni poraz u Evroligi ove sezone, meč je izgubila posle očajne igre u prvih 20 minuta, kada su dozvolili protivniku da im ubaci čak 56 poena i na odmor ode sa 16 poena minusa. Od dolaska grčkog trenera na klupu tima sa Malog Kalemegdana ovo je možda bilo i najlošije prvo poluvreme crveno-belih. Igrali su sporo, bezvoljno, nemotivisano, posebno u poslednjim minutima prve dve četvrtine, a praktično nisu imali rešenje