Započnite Novu godinu 1. januara uz tamburaški orkestar "Ad Libitum" u restoranu Pasent
Radio 021 08.12.2023
![Započnite Novu godinu 1. januara uz tamburaški orkestar "Ad Libitum" u restoranu Pasent](https://nstatic.net/img/logo/s/radio-021.png)
Novu 2024. godinu možete otpočeti u prazničnoj atmosferi restorana Pasent u Sremskim Karlovcima 1. januara uz tamburaški orkestar "Ad Libitum".
Ovaj novosadski muzički ansambl obećava visok nivo muziciranja i vrhunsku atmosferu. Latinska fraza "ad libitum" znači "po volji". Iz toga proizilazi da će se na proslavi reprize novogodišnje noći družiti sa tamburaškim orkestrom "po volji" u restoranu "po meri". Gosti će moći da se opredele za jedan od ponuđenih bogatih menija vrhunskih specijaliteta i deserta. Biraće između mesnog, ribljeg, posnog ili veganskog. Dakle, mislilo se na sve. Sa dragim ljudima, moći