А. Шешељ: БРИКС као стратешко опредељење Србије није објава рата било коме
Заменик председника Српске радикалне странке (СРС) и кандидат за народног посланика Александар Шешељ оценио је да би БРИКС требало да буде стратешко опредељење Србије.
Он је на предизборном скупу у Ваљеву рекао да Србија жели да разговара са свима на равноправним основама, као и да не мисли да је будуће српско стратешко опредељење за БРИКС "објава рата било коме", пренела је СРС данас у саопшењу.
"Нећемо изолацију Србије од било које друге европске земље, али нећемо да финансирамо њихово пословање у Србији, нећемо да они третирају наше раднике као потрошну робу. Нећемо да будемо паркинг за мигранте. Нећемо да будемо полигон за експериментисање. Нећемо да нам намећу њихове вредности", рекао је Шешељ.
Комплетан материјал можете преузети и погледати ОВДЕ.
(Бета, 09.12.2023)










