Povezane vesti

Đurđević Stamenkovski: Borimo se za očuvanje suvereniteta; Goati (PUPS): Da penzije prate plate

Đurđević Stamenkovski: Borimo se za očuvanje suvereniteta; Goati (PUPS): Da penzije prate plate

RTS 09.12.2023
Trideset osmi dan kampanje za parlamentarne, pokrajinske i lokalne izbore u Srbiji. Stranke i koalicije nastavljaju da šalju poruke biračima. Predstavljanje stranaka na RTS: Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane Predstavljanje stranaka na RTS… »
Dačić: Najbolje za Srbiju – ja premijer, Vučić predsednik

Dačić: Najbolje za Srbiju – ja premijer, Vučić predsednik

Nedeljnik 09.12.2023
(Beta) – Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić poručio je da je za Srbiju najbolja opcijia da Aleksanadar Vučić ostane predsednik, a da on postane premijer jer je u teškim vremenima neophodno jako državno rukovodstvo koje… »
Dačić: Ja premijer, Vučić predsednik - to je najbolja kombinacija za Srbiju

Dačić: Ja premijer, Vučić predsednik - to je najbolja kombinacija za Srbiju

Radio 021 09.12.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić poručio je da je za Srbiju najbolja opcijia da Aleksanadar Vučić bude predsednik, a on premijer. Kako je dodao, u teškim vremenima neophodno je jako državno rukovodstvo koje vodi politiku… »
Dačić: SPS ne menja svoje mišljenje jer se bori za najpravičnije ljudske potrebe

Dačić: SPS ne menja svoje mišljenje jer se bori za najpravičnije ljudske potrebe

Telegraf 09.12.2023
U teškim vremenima morate da imate jako državno rukovodstvo i da vodite politiku u interesu države i naroda, poručuje lider socijalista na skupu u Lazarevcu. Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić podsetio je u obraćanju na… »
A. Šešelj: BRIKS kao strateško opredeljenje Srbije nije objava rata bilo kome

A. Šešelj: BRIKS kao strateško opredeljenje Srbije nije objava rata bilo kome

Beta 09.12.2023
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke (SRS) i kandidat za narodnog poslanika Aleksandar Šešelj ocenio je da bi BRIKS trebalo da bude strateško opredeljenje Srbije. {Video1:} On je na predizbornom skupu u Valjevu rekao da Srbija želi da… »
Aleksandar Šešelj: Srbija neće trpeti poniženja Evropske unije

Aleksandar Šešelj: Srbija neće trpeti poniženja Evropske unije

Euronews 09.12.2023
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke (SRS) i kandidat za narodnog poslanika Aleksandar Šešelj, poručio je sa izbornog skupa u Valjevu da Srbija neće trpeti poniženja Evropske unije. "Mi hoćemo da na ravnopravnim osnovama razgovaramo sa svima… »
A. Šešelj: BRIKS kao strateško opredeljenje Srbije nije objava rata bilo kome

A. Šešelj: BRIKS kao strateško opredeljenje Srbije nije objava rata bilo kome

Radio sto plus 09.12.2023
On je na predizbornom skupu u Valjevu rekao da Srbija želi da razgovara sa svima na ravnopravnim osnovama, kao i da ne misli da je buduće srpsko strateško opredeljenje za BRIKS “objava rata bilo kome”, prenela je SRS danas u saopšenju. “Nećemo… »

Vesti dana »