Jović u 90. Minutu spasao Milan! Novi gol Srbina za "rosonere" - strašan volej, mora više da igra! (video)

Mondo 22.12.2023  |  Milutin Vujičić

Pogledajte kako je Luka Jović postigao novi gol u dresu Milana i doneo bod svom timu.

Pogledajte kako je Luka Jović postigao novi gol u dresu Milana i doneo bod svom timu. Srpski napadač Luka Jović postigao je gol za Milan i doneo mu bod na gostovanju protiv Salernitane. Jović je u igru ušao tek u 70. minutu, kada je Piolijev tim gubio 2:1, a Srbin je na ulasku u nadoknadu vremena uspeo da iskoristi prvu šansu u kojoj se našao i izjednčio je rezultat na 2:2. Ipak, nakon 90. minuta, iako je bilo bure, Milan nije uspeo da postigne gol za potpuni