"Kad sam postala udovica, počela je sa ucenama": Nada prodala kuću kako bi ćerki isplatila deo nasledstva: "Bogu za plakati, udružila se sa njom i sve mi uzela"
Blic 25.12.2023

Iako preko potreban, novac ima tu moć da iskvari ljude ali i da upropasti mnoge odnose i živote. A iz primera jedne gospođe Nade i gospodina Domagoja, finansijski krahovi se najviše dešavaju zbog drugih ljudi - onih kojima se najviše veruje.
I dalje u neverici zbog situacije u kojoj su se našli, Hrvatica Nada opisuje da ju je najviše razočarala sopstvena ćerka, a Domagoj, takođe iz Hrvatske, priznaje da ga je finansijski uništio prvi komšija. Gospođa Nada ima ćerku jedinicu koja joj je okrenula leđa nakon što je ostala udovica. "Ćerka je pod uticajem moje sestre, koja je našu majku smestila u dom i nije je posetila već deset godina, smislila plan i ucenjivala me s isplatom jedne četvrtine nasledstva