Ђорђе Милановић и Смиљка Костић донирали пакетиће Сигурној кући у Зрењанину. Светлана Цеца Ражнатовић подржала акцију! Зрењанин - Пакетићи за Сигурну кућу
Волим Зрењанин 26.12.2023

Традиционално, у ово доба године, наши суграђани Ђорђе Милановић и Смиљка Костић прикупљају донације наших највећих естрадних звезда и људи великог срца, са циљем да измаме осмех и улепшају предстојеће празничне дане деци и одраслима у граду на Бегеју.
Прва у низу овогодишњих празничних донација упућена је сигурној кући у Зрењанину, где је женама и деци обезбеђено најпотребније, уз пакетиће за најмлађе. Њих је у сигурној кући дочекала директорица Центра за пружање услуга социјалне заштите Града Зрењанина, Невена Монтресор, која им се захвалила на донацији.












