Опозициони одборници у Горњем Милановцу истакли на седници транспаренте: Ослободите децу

Бета 28.12.2023

На седници Скупштине општине Горњи Милановац опозициони одборници из Удружења грађана "Победи и спаси општину Горњи Милановац" (ПСОГМ) су током трајања седнице имали истакнута два транспарента са захтевом да се студенти, који су ухапшени на демонстрацијама у Београду 24. децембра, пусте на слободу.

На транспарентима је писало "Ослободите децу, јер то су наша деца".

На седници локалне Скупштине, последњој у овој години, усвојени су већином гласова програми јавних предузећа у Горњем Милановцу за које нису гласали опозициони одборници.

Председник Општине Дејан Ковачевић изаразио је у закључном обраћању захвалност одборницима на подршци коју су дали свим предложеним одлукама током заседања локалне Скупштине у овој години, а захвалио се и одборницима који су гласали против тих одлука јер се тиме, како је рекао, у Горњем Милановцу "показује демократски плурализам".

(Бета, 28.12.2023)

Горњи Милановац »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »