Dušan silni - Preokret Juventusa u nadoknadi uz gol i asistenciju Vlahovića (video)

Sportski žurnal 07.01.2024

Juventus je drugi sa dva boda manje od vodećeg Intera, Salernitana je i dalje poslednja

Fudbaleri Juventusa pobedili su posle preokreta na gostujućem terenu Salernitanu 2:1 u 19. kolu Serije A. Salernitana je povela u 39. minutu golom Džulija Mađora, izjednačio je Semjuel Iling Džunior u 65. minutu na asistenciju srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića. Pobedu Juventusu doneo je Vlahović pogotkom u prvom minutu nadoknade vremena, kada je loptu glavom poslao u mrežu posle centaršuta Danila. Salernitana je od 53. minuta igrala sa desetoricom, drugi