Bajden upozorava na moguću krizu na Balkanu: Šta mislite da će se desiti od Mađarske do Poljske ako Rusija pobedi Ukrajinu?!
Kurir 20.01.2024
![Bajden upozorava na moguću krizu na Balkanu: Šta mislite da će se desiti od Mađarske do Poljske ako Rusija pobedi…](https://nstatic.net/464/35541464jhfctd.jpg)
Američki predsednik Džo Bajden rekao je da bi ukidanje finansijske pomoći Ukrajini moglo dovesti do krize u zemljama Balkana. - Ako odemo, a Rusija izdrži njihov napad i pobedi Ukrajinu, šta mislite da će se desiti u balkanskim zemljama? Šta mislite da će se dogoditi od Poljske do Mađarske - upitao je Bajden tokom obraćanja u Beloj kući, a prenosi Srna. Bajden je inače sinoć potpisao nacrt zakona o kratkoročnoj potrošnji kojim će savezne institucije vlasti raditi