"To je za nas velika i važna vest" Vučić - Od 1. marta bi trebalo da stupi na snagu slobodno tržište rada za Srbiju, Makedoniju i Albaniju
Večernje novosti 22.01.2024 | Novosti onlajn
!["To je za nas velika i važna vest" Vučić - Od 1. marta bi trebalo da stupi na snagu slobodno tržište rada za Srbiju…](https://nstatic.net/245/35558245piifqe.jpg)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić nalazi se u Skoplju, gde je prisustvovao susretu „Zapadni Balkan i EU“ i sastanku lidera o Planu rasta za Zapadni Balkan u Skoplju.
Foto: Novosti - Od 1. marta bi trebalo da stupi na snagu slobodno tržište rada za Srbiju, Severnu Makedoniju i Albaniju. To je za nas velika i važna vest, mislim da će da doprinese stvaranju dobrog poslovnog ambijenta za nas i strane kompanije i pravljenje tržišta radne snage koje nije 6,7 miliona, već sa Albanijom i SM se približavamo na 11 miliona stanovnika - rekao je predsednik. Foto: Printscreen