Talenat koji se potvrđuje: Leskovčanin Pavle Stoiljković pobednik međunarodnog teniskog turnira u Beogradu

Rešetka 23.01.2024  |  Rešetka

Pavle je, u kategoriji tenisera do 14 godina, u finalu savladao Slovaka, Maksa Lorincika, sa 2:0 u setovima i osvojio šampionski trofej Point Opena.

Međunarodnim Božićnim turnirima u Beogradu, koji se tradiconalno održavaju na terenima “Zvezde“, počinje teniska sezona u Srbiji. Ove godine, nastupilo je 250 takmičara iz 31 zemlje sveta. Mladi i supertalentovani Leskovčanin, Pavle Stoiljković, izdominirao je na turniru namenjenom igračima do 14 godina, a i u finalu je vršnjaka iz Slovačke savladao ubedljivo sa 6:4 i 6:2 u setovima. Božićni turniri u Beogradu omiljeni su među mladim teniserima i prilika su za