Novi debakl milionera iz Londona: Prebogati Čelsi se ponovo izblamirao, Mančester junajted ubedljiv!

Kurir 04.02.2024

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na domaćem terenu Vest Hem sa 3:0, u utakmici 23. kola Premijer lige.

Junajted je poveo golom Rasmusa Hojlunda u 23. minutu, a zatim je dvostruki strelac bio Alehandro Garnačo, u 49. i 83. minutu. Mančesterska ekipa ostvarila je drugu uzastopnu pobedu, ukupno 12. u ligi i šesta je na tabeli sa 38 bodova. Vest Hem je prekinuo niz od tri remija i posle sedmog poraza zauzima sedmo mesto sa 36 bodova. Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su na gostujućem terenu Čelsi sa 4:2 i preskočili ih na 10. mestu na tabeli. Trostruki strelac na