Povezane vesti

"Kada sam video koliku želju imaju svakog dana..." Arteta blista posle pobede Arsenala: Vratili smo se u trku, zaista sam…

"Kada sam video koliku želju imaju svakog dana..." Arteta blista posle pobede Arsenala: Vratili smo se u trku, zaista sam…

Kurir 04.02.2024
Trener fudbalera Arsenala Mikel Arteta rekao je da su njegovi igrači danas odigrali fenomenalno protiv Liverpula i da ih je ta pobeda vratila u borbu za šampionsku titulu u Premijer ligi. "Veoma sam srećan. Ovo je bila važna utakmica koja je diktirala… »
Atletiko šokirao Real u nadoknadi: Kraljevi u 92. minutu ostali bez pobede u "Madrilenju"!

Atletiko šokirao Real u nadoknadi: Kraljevi u 92. minutu ostali bez pobede u "Madrilenju"!

Kurir 04.02.2024
Fudbaleri Real Madrida odigrali su večeras na svom terenu u velikom gradskom derbiju nerešeno 1:1 protiv Atletika, u utakmici 23. kola španskog prvenstva. Real je poveo u 20. minutu golom Braima Dijasa, a bod gostima doneo je Markos Ljorente u trećem… »
Arteta: Vratili smo se u šampionsku trku

Arteta: Vratili smo se u šampionsku trku

Radio sto plus 04.02.2024
“Veoma sam srećan. Ovo je bila važna utakmica koja je diktirala gde smo i gde ćemo biti. Ono što su igrači prikazali bilo je fenomenalno. Kada to urade, onda i ja moram da uložim energiju u to. Navijači su izvukli najbolje iz svakog igrača… »
Tobdžije slavile u velikom derbiju: Arsenal pobedio Liverpul i ostao u šampionskoj trci

Tobdžije slavile u velikom derbiju: Arsenal pobedio Liverpul i ostao u šampionskoj trci

Kurir 04.02.2024
Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na svom terenu u Londonu Liverpul 3:1, u utakmici 23. kola Premijer lige i primakli mu se na dva boda zaostatka u šampionskoj trci. Arsenal je poveo golom koji je Bukajo Saka postigao u 14. minutu, a izjednačio je… »
Cela Engleska se smeje alisonu! Amaterska greška jednog od najboljih golmana sveta - da li je moguće da je ovo uradio? Video

Cela Engleska se smeje alisonu! Amaterska greška jednog od najboljih golmana sveta - da li je moguće da je ovo uradio? Video

Kurir 04.02.2024
Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na svom terenu u Londonu Liverpul 3:1, u utakmici 23. kola Premijer lige i primakli mu se na dva boda zaostatka u šampionskoj trci. Arsenal je poveo golom koji je Bukajo Saka postigao u 14. minutu, a izjednačio je… »
Rimljani pali u Bergamu: Atalanta pobedila Lacio u Seriji a.

Rimljani pali u Bergamu: Atalanta pobedila Lacio u Seriji a.

Kurir 04.02.2024
Fudbaleri Atalante pobedili su na svom terenu u Bergamu Lacio sa 3:1, u utakmici 23. kola Serije A. Atalanta je povela golom Marija Pašalića u 16. minutu, a zatim je dvostruki strelac bio Šarl de Ketelare. Izjednačio je u 43. minutu iz jedanaesterca… »
Arsenal pobedio Liverpul i ostao u šampionskoj trci

Arsenal pobedio Liverpul i ostao u šampionskoj trci

Radio sto plus 04.02.2024
Arsenal je poveo golom koji je Bukajo Saka postigao u 14. minutu, a izjednačio je Gabrijel, autogolom u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Novu prednost domaćima doneo je Gabrijel Martineli u 67. minutu, posle nesporazuma u odbrani golmana… »
Šampion slavio u finišu: Napoli posle preokreta pobedio Veronu

Šampion slavio u finišu: Napoli posle preokreta pobedio Veronu

Kurir 04.02.2024
Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu posle preokreta Veronu 2:1, u utakmici 23. kola Serije A. Verona je povela u 72. minutu golom Dijega Kopole, a izjednačio je Siril Ngonge u 79. minutu. Pobedu aktuelnom šampionu doneo je Hviča Kvarachelija… »
Pobeda Junajteda, poraz Čelsija u Premijer ligi

Pobeda Junajteda, poraz Čelsija u Premijer ligi

Radio sto plus 04.02.2024
Junajted je poveo golom Rasmusa Hojlunda u 23. minutu, a zatim je dvostruki strelac bio Alehandro Garnačo, u 49. i 83. minutu. Mančesterska ekipa ostvarila je drugu uzastopnu pobedu, ukupno 12. u ligi i šesta je na tabeli sa 38 bodova. Vest Hem je… »
Novi debakl milionera iz Londona: Prebogati Čelsi se ponovo izblamirao, Mančester junajted ubedljiv!

Novi debakl milionera iz Londona: Prebogati Čelsi se ponovo izblamirao, Mančester junajted ubedljiv!

Kurir 04.02.2024
Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na domaćem terenu Vest Hem sa 3:0, u utakmici 23. kola Premijer lige. Junajted je poveo golom Rasmusa Hojlunda u 23. minutu, a zatim je dvostruki strelac bio Alehandro Garnačo, u 49. i 83. minutu. Mančesterska… »

Vesti dana »