(Poluvreme) Partizan vodi u Humskoj: Severina razbio bedem IMT-a, Kovačević dao gol na debiju! (video)

Hot sport 17.02.2024

Veliki korak je napravio tim Igora Duljaja ka pobedi Fudbaleri Partizana na svom terenu u Humskoj 1 igraju meč 21. kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe IMT-a sa Novog Beograda, a rezultat na poluvremenu je 2:0.

Od samog početka susreta gledali smo jedan dinamičan duel, prvo je Radočaj napravio odličan prodor po desnoj strani, ali je Marković to uspeo da zaustavi, a potom su i domaći uspeli da zaprete preko Severine. Upravo je Severina u 24. minutu uspeo da matira Gordića za prednost Partizana. Krilni napadač domaćina se odlično snašao iskosa i snažnim udarcem uspeo je da dovede svoj tim u vođstvo. 🇷🇸 Goal: Xander Severina score a opening goal | Partizan 1-0 FK IMT Beograd