UŽIVO - Kapiten Marković ''poništio'' Kovačevićev gol, IMT se vratio u igru u Humskoj!

Sportske.net 17.02.2024  |  Sportske.net

Kada je novajlija Bojan Kovačević pred sam kraj prvog poluvremena postigao gol za vođstvo Partizana od 2:0, činilo se da bi Partizan u nastavku meča mogao da ima lakši posao.

Međutim, očigledno da neće biti tako. Tek što je počelo drugo poluvreme, i drugi štoper Partizana, kapiten Svetozar Marković je zatresao mrežu, ali ne protivničku, već sopstvenu. Akcija IMT-a tekla je po desnoj strani, Radočaj je uputio udarac, lopta je pogodila Markovoića i završila u Jovanovićevoj mreži - 2:1 za Partizan od 49. minuta meča. IMT je sve opasniji, posle postignutog gola imao je još dva opasna napada u narednih nekoliko minuta, pa izgleda da nas