Milan u osmini finala Lige Evrope, Luka Jović dao gol za „rosonere”, pa skrivio penal

Politika 22.02.2024

REN – Fudbaleri Milana plasirali su se u osminu finala Lige Evrope iako su večeras u gostima poraženi od ekipe Rena rezultatom 3:2 u revanš meču plej-ofa nokaut faze ovog evropskog takmičenja.

Milan je izborio plasman u osminu finala LE, pošto je pre nedelju dana na svom terenu pobedio rezultatom 3:0. Fudbaleri Rena poveli su 1:0 u 11. minutu večerašnjeg meča pogotkom Benžamena Burižoa. Milan je do izjednačenja stigao u 22. minutu golom srpskog reprezentativca Luke Jovića. Domaći su poveli 2:1 u 54. minutu iz penala, a u strelce se upisao Burižo. Na 2:2 je izjednačio Rafael Leao u 58. minutu. Jović je u 66. minutu igrao rukom u svom šesnaestercu, a posle