Partizan ne da vrh tabele! I Radnik pao pred liderom, ali nije bilo lako crno-belima

Večernje novosti 24.02.2024

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik u Surdulici (2:1) i održali se na prvom mestu Superlige Srbije nakon 22. kola.

FOTO: FK Partizan Tokom prvog poluvremena je viđena bolja utakmica i ako nije bilo golova. Nekoliko šansi su stvorili i Partizan i Radnik. Najveću šansu nije iskoristio Samed Bažder u petom minutu utakmice, kada nije uspeo da matira golmana sa samo pet metara. Drugo poluvreme se igralo u sporijem ritmu, Radniku je sviran penal ali je nakon VAR intervencije odluka sudije poništena. Crno-beli su nakon toga uspeli da postignu pogodak posle kornera, strelac je bio