Vlahović rešio meč u poslednjem minutu: Dao dva gola, pa ovako ukrao pobedu za Juve u nadoknadi! (video)

Mondo 25.02.2024  |  Nikola Lalović

Neverovatni Dušan Vlahović je u životnoj formi, sada je uspeo da reši meč sa Frozinoneom i spasi svoj Juventus.

Neverovatni Dušan Vlahović je u životnoj formi, sada je uspeo da reši meč sa Frozinoneom i spasi svoj Juventus. Kakav meč je viđen na "Alijanc stadionu", Juventus je uspeo da izvuče tri boda u meču sa Frozinoneom u poslednjem momemntu meča! Nakon što je dva gola postigao Dušan Vlahović, sada je srpski napadač asistirao Danijeleu Ruganiju za konačnih 3:2! U 95. minutu je Iling Junior izveo jedan korner, lopta je ponovo izašla od jednog od igrača gostiju, a onda je