Đoković i Divac videli revolveraški obračun Joveljića i Mesija, provuče se Inter!

Sportske.net 26.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Inter Majamija rezultatom 1:1 u okviru prvog kola američke MLS lige.

U centru pažnje našli su se strelci dve ekipe, povremeni reprezentativac Srbije Dejan Joveljić i najbolji fudbaler sveta Leo Mesi. Galaksi je mogao do gola i u prvom poluvremenu, ali je nekadašnji fudbaler Barselone Riki Puđ promašio penal u 13. minutu. Stvar je u drugom poluvremenu uspeo da ispravi Dejan Joveljić koji je posle dobre kretnje dobio loptu od Delgada nakon čega mu nije bilo teško da zatrese mrežu Kalendera u 75. minutu. Jedanaest minuta kasnije,