Vanja primio tri, Svilar dva gola, Dibalin čudesni het-trik dostojan Lige šampiona!

Sportske.net 26.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Rome pobedili su ekipu Torina na svom "Olimpiku" rezultatom 3:2 u poslednjem meču 26. kola Serije A.

Heroj u pobedi Rimljana bio je Paulo Dibala, koji je postigao het-trik, u 42, 58. i 69. minutu, dok su za goste pogađali Duvan Zapata u 44. i Riči u 89. minutu. Roma je bolje otvorila meč i malo je falilo da povede u uvodnim minutima kada je Azmun proigrao Kristensena, a ovaj pogodio stativu sa 15 metara. Torino je odgovorio, bio konkretniji i napadao, ali nije uspeo da postigne pogodak sve do finiša prvog dela. Najpre, Roma je povela posle gluposti gostujućih