Milenković i Fiorentina preokrenuli protiv učesnika osmine finala Lige šampiona!

Sportske.net 26.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Fiorentine savladali su Lacio rezultatom 2:1 u poslednjem meču 26. kola italijanske Serije A.

Domaći su do pobede protiv učesnika osmine finala Lige šampiona došli posle preokreta u drugom poluvremenu. Poveo je Lacio u sudijskoj nadoknadi prvog dela. Odličnu akciju gostiju i asistenciju Genduzija u gol je pretvorio Luis Alberto. Fiorentina je do izjednačenja stigla na isteku časa igre. Najistureniji igrač "viole" Beloti se izvukao na levu stranu uputio centaršut, a desni bek Mihael Kajode smestio loptu u mrežu Rimljana. Šest minuta kasnije domaćin je imao