КГ Опозиција : Крагујевац је град под „старатељством” СНС-а

КГ Опозиција : Крагујевац је град под „старатељством” СНС-а

Данас у просторијама ЗЗШ, лидери већине опозиционих странака у граду одржали заједничку конференцију за штампу на којој су упозорили на последице неформирања градске власти више од два месеца након одржаних локалних избора, као и о разлозима због којих се то још није догодило.

Први се на конференцији обратио председник Градског одбора Демократске странке у Крагујевцу Иван Дубљанин. „Дешавања након избора председника Скупштине града Крагујевца показала су да је град ушао у нову политичку фазу. Постали смо град под старатељством. Након што је годинама СНС у граду био под старатељством своје централе, на жалост то се пренело и на цели град. Крагујевац је прешао пут од престонице до града који не може да се стара сам о својим интересима,

Прочитајте још

Кључне речи

Региони, најновије вести »