Stoprocentan učinak sjajne generacije kadeta: Četvoro džudista i isto toliko medalja

Zrenjaninski 01.03.2024

Sjajna generacija kadeta i seniora Omladinskog džudo kluba Proleter iz Zrenjanina briljirala je na upravo završenim prvenstvima države.

Kadeti su bili odlični, pa je četvoro takmičara osvojilo isto toliko medalja – po jednu zlatnu i srebrnu i dve bronzane. Zlatnom medaljom okitila se Katarina Goranović, u kategoriji do 40 kilograma. Milica Radaković je osvojila srebrnu medalju, u kategoriji do 70 kilograma, a Lenka Stojanov, u kategoriji do 52 kilograma, i Nikola Medan, u kategoriji do 81 kilogram, osvojili su bronzu. Četiri medalje izborili su i seniori. Jovana Bunčić osvojila je zlatno odličje,