Haos na mestalji: Real u 100. minutu postigao gol za pobedu, ali je sudija već svirao kraj meča! (video)

Hot sport 02.03.2024

Favorit će morati da se zadovolji remijem Fudbaleri Valensije i Real Madrida odigrali su uzbudljivu utakmicu na stadionu „Mestalja“, završivši duel nerešenim rezultatom 2:2 u okviru 27. kola španske La Lige.

Prvo poluvreme bilo je izuzetno dinamično, sa Valensijom koja je dominirala i povela sa 2:0. Prvi gol postigao je Huga Dura nakon sjajnog trzaja glavom, a zatim je ukrajinski napadač Jaremčuk iskoristio grešku Dani Karvahala i lako savladao golmana Reala za drugi gol. Real Madrid se brzo vratio u igru u petom minutu nadoknade prvog poluvremena. Karvahal je poslao oštar pas u kazneni prostor, a Vinisijus je sjajno reagovao i smanjio na 2:1. U drugom poluvremenu