Krstović opet u centru pažnje u Italiji: Bivši napadač Zvezde doneo bod Lećeu protiv Frozinonea

Večernje novosti 03.03.2024

FORZINONE i Leće odigrali su meč 27. kola u Seriji A i pobednika nije bilo, pošto je meč završen rezultatom 1:1.

FOTO: Tanjug/AP Domaćin je poveo u idealnom trenutku. Valid Čedira je u drugom minutu sudijske nadoknade uspeo da donese prednost svom timu. Ipak, gosti su u nastavku meča uspeli da dođu do izjednačenja i ispostaviće se boda. Igrao se 61. minut kada je bivši fudbaler Crvene zvezde Nikola Krstović sa bele tačke postigao gol. Crnogorski reprezentativac se tako šesti put upisao u strelce u najkvalitetnijem rangu italijanskog fudbala. Frozinone je preko Marka