Vojvodina kroz „iglene uši“ do tri boda na gostovanju: Javor u Ivanjici bolji od „fenjeraša“ (video)

Hot sport 12.03.2024

Zanimljive mečeve gledali smo u Ivanjici i Beogradu Odigrane su poslednje dve utakmice današnjeg programa u Superligi Srbije, a pobede su odnele ekipe Javora i Vojvodine.

Večeras su fudbaleri Javora u Ivanjici pobedili ekipu Radnika rezultatom 2:1 (2:0) u meču 25. kola Superlige Srbije. Luka Gojković je postigao gol za Javor u četvrtom minutu, dok je Lazar Mićić bio strelac u 32. minutu. Mihailo Oreščanin je postigao jedini gol za tim iz Surdulice u 83. minutu. U narednom, 26. kolu, Javor će gostovati Železničaru, dok će Radnik u Surdulici dočekati IMT. U poslednjoj utakmici dana, fudbaleri Vojvodine savladali su na krovu TC Stadion