Poraz Napolija na "Monžuiku": Barsa bezecovala mesto u četvrtfinalu Lige šampiona

Euronews 12.03.2024  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Barselone plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona posle pobede nad Napolijem na "Monžuiku" - 3:1 (2:1).

Prva utakmica na jugu Italije završena je 1:1, da bi Katalonci na kraju slavili ukupnim rezultatom 4:2. Da se šampion Italije neće dobro provesti u Barseloni, mogli smo da naslutimo već u 17. minutu, kada su Katalonci imali dva gola prednosti. Ipak, Napoli se nije predavao. Na krilima dobre igre u završnici prvog i dobrim delom drugog poluvremena, italijanska ekipa uspela je da održi korak za domaćinom. Najviše prilika stvorila je početkom drugih 45 minuta i u