Težak poraz Partizana u Barseloni: Crno-beli sve dalji od plej-ina Evrolige! (video)

Hot sport 14.03.2024

Užasna poslednja četvrtina crno-belih Košarkaši Partizana ubedljivo su poraženi u Blaugrani od ekipe Barselone u okviru 29. kola Evrolige – 94:76 Generalno loš meč crno-belih koji su na periode izgledali dobro, a na periode poprilično loše.

Toliko lakih poena postigla je Barsa večeras, što između ostalog govori rezultat. Pogledaj rezultate Da ne dođe do zabune, Partizan je itekako bio u igri do nekih osam minuta do kraja utakmice, a onda se igra crno-belih potpuno raspala, pa je i ovolika razlika na kraju. Kraj utakmice u Barseloni. #KKPartizan #EuroLeague pic.twitter.com/vLW5t4BfxT — KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) March 14, 2024 Avramović je bio najefikasnijji sa 27 poena. Ledej je postigao 16